YENGEÇ Burcuna Göre Meslek Seçimi

YENGEÇ Burcuna Göre Meslek Seçimi

İş hayatı, yaşamımızın büyük bir kısmını oluşturmakta ve bütün yaşamımızı etkilemektedir.

İş dünyamız hayatımızın maddi ve manevi yönünde en belirleyici unsurdur. İşyerimizde ne kadar mutlu ve ne kadar mutsuzsak bu olumlu veya olumsuz şekilde sevdiklerimizi de etkilemektedir. Burçların çalışma hayatına olan etkisi günümüzde göz ardı edilemiyecek bir gerçektir. Bazı meslek dallarının bize zor gelmesi veya bazılarının da kolay gelmesi bu etkileşimdendir.
İşte YENGEÇ BURCUNA göre meslek seçimimizde etkileyici faktörler:

YENGEÇ Burcuna Göre Meslek Seçimi

Yengeçler iş hayatında pek çok alanda yeteneklidirler. Duygusal iniş çıkışları da bu alanda olumlu yönde onların yanındadır. Muhafaza gerektiren işler, koruma, bakma işleri ideal çalışma alanlarıdır. Toplumla ilgili çalışmalar, çocuk bakımı, annelik, engelli çocuklarla ilgili bölümler, yuva idareciliği, ev işleri, aşçılık, hemşirelik, hasta bakıcılık, otel ve lokanta işletmeciliği, eski eserler ve müzeleri koruma, kütüphanecilik, bahçe ve çiçekçilik uygun meslek sınıflarıdır. Bir diğer alanları da ekonomi alanlarıdır. Hesap işleri, bankerlik, bankacılık, hesap ve para idare işleri, parayı çoğaltma işleri alanlarıdır. Duygusal ve sezgisel yanları perde ve sahnede de başarılı olmalarını sağlar. Rol yeteneği, taklit ve komedide ustadırlar. Senaristlik ve şaiirlikte yetekleri arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. şükriye ulaş dedi ki:

    eşimde yengeç burcu bazı özelliklerini taşıyor çok duygusal ve şuan çalışıyor benim bankacı olmam gerekiyor bankacı olmak istiyor ve sınavlara giriyor hayatımda istediğim mesleği yapmam lazım diye düşünüyor hayırlısı

BİR YORUM YAZ