Selam Olsun Tüm Dostlara

Alper Özsakınç

Yazarın şu ana kadar yazılmış 13 makalesi bulunuyor.

Hikâyemin başlangıcında umutlarımı koydum ortaya, yeni bir nikâhtı kıyılan gönlümün yakın kıyısında, ak saçlı bir adamdım zamanın en uzağında, selam olsun gençliğime selam olsun tüm dostlara.

Onca gürültü onca kalabalığın arasında, bir sendin ümidim bir sendin gördüğüm, karanlıkları başka olur âşıkların akşamında, kördüğüm kalır sözler takılır boğazımda.

Yağmurun sesiydi içimdeki öfkemi bastıran, iliklerimde hicran gözlerimde nem kalan, ölmek için geldim gideceksem bu dünyadan, selam olsun gençliğime selam olsun tüm dostlara.

Kırdığın cansa biraz düşünmek gerek, nerde hata varsa oradadır engerek, ey insanoğlu biraz çaba biraz yürek, destan değil yazdığım sadece biraz edep.

Çabasız emek nasıl olmaz ise, çekeceğiz bu derdi istesek te istemesek te, gün gelecek bu devran dönecekse, selam olsun gençliğime selam olsun tüm dostlara.

Anlamak istersen beni önce bileceksin, ettiğin küfürse durup düşüneceksin, sevmek ağırdır her bedende durmaz, akılda çoktur amma her doğruyu anlamaz.

Beş parmağın beşi nasıl ki bir değilse, günlerin ayların sadece adı değişirse, umuduna küsme umut senin elinde, selam olsun gençliğime selam olsun tüm dostlara…

YAZARIN SON YAZILARI
ONUN İÇİN - 5 Ağustos 2017
SENSİZ - 13 Temmuz 2017
Kızıldı Uzaklar - 17 Haziran 2017
Aşk - 18 Mayıs 2017
Sana Geldim - 16 Kasım 2016
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ