Lefkoşa Türk Lisesi 1975-76 Yılı Mezunları 40. Yıl Yemeğinde Bir Araya Geldi

Lefkoşa Merit Otelde düzenlenen yemekte bir araya gelen mezunlar duygu dolu anlar yaşadılar.

Lefkoşa Türk Lisesi 1975-76 yılı mezunları 40. Yıl yemeğinde bir araya geldi.  Bir arada olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşayan mezunlar bir birleriyle hasret giderip şu anda hayatta olmayan arkadaşlarını da saygı ve sevgiyle andılar.

Gece okul yıllarına ait slayt gösterisiyle başladı. Gözyaşları ve duygusal anlar yaşatan gösteriden sonra  mezunların öğrencilik yıllarındaki isim soyisim ve sınıflarını içeren rozetler dağıtıldı.

Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş da o yılın mezunu olarak geceye katılıp lise yıllarında bir grup arkadaşıyla kurmuş olduğu müzük Grubu LETÜL’ü tekrar sahneye taşıyıp, grup arkadaşlarıyla  çalıp söyledikleri şarkılarla geceye heyecan ve nostalji kattı.

1975-76 yılında Okul müdürlüğü yapan Vergi Bedevi ’nin geceye katılıp 40. Yıl pastasını öğrencileriyle kesmesinin ardından tüm öğrenciler 10 yıl sonra tekrar bir araya gelmenin sözünü verip geceyi sonlandırdılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hülya Batunlu dedi ki:

    Nice yıllara lefkoşa Türk Lisesinin güzel insanları….

  2. mustafa öz dedi ki:

    harika bir ortamdı çok önemliydi bu organizasyon benim için yemekler müzik çok eğlenceli pasta bile unutulmamıştı harika bir organizasyon herkesin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ