Lefkoşa Naime Ablasını Uğurladı

Lefkoşa Naime Ablasını Uğurladı

Uzun zamandır yaşadığı muzdarip hastalığa yenik düşüp hayata gözlerini kapatan Lefkoşa’nın çok sevilen isimlerinden, Lefkoşa’da bir sembol olan  değerli insan Naime Timur 63 yaşında hayata veda etti.

Lefkoşa Naime Ablasını Uğurladı

Uzun süredir yakalanmış olduğu amansız hastalık Naime Timur’un peşini bırakmadı ve kötü haber tüm sevenlerini yasa boğdu.

Lefkoşa’daki Cadı’nın Evi isimli barın işletmecisi olan Naime Timur zamansız ölümüyle sevenlerini yasa boğdu. Birçok insanın iyi kalpli, dert ortağı güler yüzlü Naime Ablası son yolculuğuna uğurlanırken arkasında gözü yaşlı birçok insan bıraktı. Onu tanıyan ve onunla mutlaka bir anısı olan ve hayatlarına iz bırakan sevenleri Naime Timur’un ardından duygularını sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladı.

Bizler de Kıbrıs Ortam Ailesi olarak Lefkoşa’nın yüreği güzelliklerle dolu tatlı cadısı Naime Timur’u kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Işıklar içinde uyu sen Lefkoşa’nın Tatlı Cadısı Naime Abla. Sevgini ve tertemiz yüreğini miras bıraktın tüm Lefkoşa’ya….

Lefkoşa Kabristanlığında son yolculuğuna uğurlanan  Naime Timur’un cenaze törenine çok sayıda kişi katıldı.  Cenazeye katılan gençler Naime Timur’u “Güle güle annemiz, dert ortağımız, Naime ablamız” sözleriyle uğurladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ