HAKAN ÇAKMAK’A SON VEDA

HAKAN ÇAKMAK’A SON VEDA

HAKAN ÇAKMAK’A SON VEDA

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (BRTK)’nda  Kültür Sanat Programları yapımcısı ve yazar Hakan Çakmak uzun yıllar çalıştığı BRT kurumunda düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybeden Hakan Çakmak için düzenlenen törene mesai arkadaşları yanında, 2.Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, UBP Miletvekili Ersin Tatar, Cumhurbaşkanlığı Müsteşarı Gürdal Hüdaoğlu, bürokratlar, basın, kültür sanat, siyaset camiası ve sivil toplum örgütlerinden birçok temsilci katıldı.

Ölümü Basın ve Kültür Sanat camiasında çok büyük bir üzüntü yaratan Hakan Çakmak’ın sevenleri tabutunu çiçeklerle donatıp onunla vedalaştı. Törende bir konuşma yapan BRTK Müdürü Meryem Özkurt okul yıllarından beri tanıdığı, kurumda birlikte staj yaptığı çok değerli bir insanı kaybettiklerini belirtti ve Hakan Çakmak’a veda ederken gözyaşlarına hakim olamadı. BRT’de düzenlenen törenin ardından Hakan Çakmak’ın naaşı, toprağa verilmek üzere Minareliköy’e götürüldü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ