En iyi 10 Youtube Kitap Kanalları

En iyi 10 Youtube Kitap Kanalları

En iyi 10 Youtube Kitap Kanalları

Teknoloji ve web dünyasının en büyük video servis hizmetini sunan Youtube.com, birbirinden farklı kişisel ve kurumsal kanalları ile en çok ziyaretçisi olan internet sitesidir. Youtube video kanalları içinde bir çok farklı kategoriler bulunduğu gibi özellikle en iyi 10 youtube kitap kanalları en çok takip edilen kanallardır.

1: Kaan Göktaş ve Kitap Analizi

Kaan Göktaş bu video kanalı içerisinde daima okumuş olduğu kitapları kendini takip eden kişiler ile paylaşmayı hedef haline getirmiştir. Ayrıca bu kanal içerisinde okumuş olduğu hemen her kitabın hakkında kısa da olsa özetleri takipçileri ile paylaşıyor ve tanıtımını yapıyor.

2: Sesli Kitap

Sesli Kitap adlı youtube kitap kanalı içerisinde bulunan kitapları okumak yerine sesli bir şekilde dinlemeyi sizlere sunabilen bir kanal olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca içerisinde birbirinden farklı müzik kanalları ile hem müzik dinlemeyi hemde kitapları sesli şekilde dinlemeyi sizlere sunuyor.

3: Kitap Bey

Kitap Bey youtube kanalı en çok sevilen kitap kanalları içerisinde yer alıyor. Bu kitap kanalı içerisinde ki videoların hemen hepsi, özete dayalı ve kitapları incelemeye dayalı oluyor. Bu şekilde hem kitapların incelenmesi hemde kısa özetlerinin sizler ile paylaşılması konusu gündeme geliyor.

4: Nilüfer Baş

Nilüfer Baş kendisine ait olan youtube kitap kanalı içerisinde daha çok, kitapların gizli ayrıntıları ile birlikte kitaplar içerisinde ki önemli detayları sizler için masaya yatırıyor ve gizemli bulunan kitapların sırrını çözme konusunda sizlere büyük yardım sağlıyor.

5: Kitap Okuyan Kedi

Kanal sahibi Kitap Okuyan Kedi adlı youtube kitap kanalı içerisinde genel olarak yeni kitapları sizlere sunuyor ve beğendiği ile beğenmediği kitapları sizlere sunmaya devam ediyor.

6: Ceyda Vardal (Tombik Karakter)

Daha çok Tombik Karakter ismi ile bilinen bu youtube kitap kanalı içerisinde kanalın sahibi olan Ceyda Vardal, sizlere okumuş ve okuyor olduğu kitaplar hakkında yorumlar yaparak bu kitaplar üzerinden sizleri bilgilendirmeyi amaç edinmiştir. Buna göre videolar çekip paylaşmaktadır.

7: ÇINARALTI

Bu youtube kitap kanalı içerisinde felsefi, İslami ve bilimsel konular üzerinde hazırlanmış videolar ile birlikte bu konular ile alakalı olan kitaplar hakkında da bilgiler ve aynı zamanda zaman zaman özetler bulunmaktadır. Bu şekilde insanlar daha bilinçli hale getirilmek için açılmış olan video kanalı ÇINARALTI, kitapların özetleri hakkında vermiş olduğu bilgiler ile dikkat çekmektedir.

8: Thinbooks

Thinbooks adlı youtube kitap kanalı ecmel adlı 19 yaşında ki psikoloji öğrencisine aittir. Genç ve aynı zamanda öğrenci olan arkadaşımız, bahsi geçen youtube kanalı içerisinde incelediği ve okuduğu kitaplar hakkında sizlere bilgi vermektedir. Farklı kitaplar için videoları bulunmaktadır.

9: Kronik Okur (Ömer Anlatan)

Ömer Anlatan tarafına ait olan youtube kitap kanalı günümüzün en çok beğeni toplayan kanalları arasında yer alıyor ve özellikle Ömer Anlatan tarafından her ay içerisinde okumuş olduğu kitaplar hakkında ki yorumlarının bulunduğu videolar her geçen gün daha fazla beğeniliyor.

10: Erdi Karadeniz

Erdi Karadeniz tarafına ait bulunan youtube kitap kanalı kategorisinde kendisine yer bulmayı başarabilen bu kanal içerisinde genel olarak kitap özetleri, kitaplar hakkında bilgi, film özetleri ile yorumları ve birçok farklı konu hakkında yorumları içeren videolar bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ