BOĞA Burcuna Göre Meslek Seçimi

BOĞA Burcuna Göre Meslek Seçimi

İş hayatı, yaşamımızın büyük bir kısmını oluşturmakta ve bütün yaşamımızı etkilemektedir.

İş dünyamız hayatımızın maddi ve manevi yönünde en belirleyici unsurdur. İşyerimizde ne kadar mutlu ve ne kadar mutsuzsak bu olumlu veya olumsuz şekilde sevdiklerimizi de etkilemektedir. Burçların çalışma hayatına olan etkisi günümüzde göz ardı edilemiyecek bir gerçektir. Bazı meslek dallarının bize zor gelmesi veya bazılarının da kolay gelmesi bu etkileşimdendir.
İşte BOĞA BURCUNA göre meslek seçimimizde etkileyici faktörler:

BOĞA Burcuna Göre Meslek Seçimi

Kararlılık ve ciddiyet mesleki alanda da önde gelir. Çalışılan işin güvenli olması ve maddi getirisinin iyi olması oldukça önem taşır. İşin hareketliliği veya pasifliği pek önem taşımaz. Geliri ve rahatlığı önemlidir. Sorumluluk ve sabır isteyen işler Boğalara en uygun olanıdır. Venüsten aldığı sanatsal yeteneğini kullanacağı alanlar:

Bankacılık, borsa, inşaat sektörü, emlakçılık, ticaret ve çiftçilik yanında mücevher alanı ve kuyumculuk, mimarlık, heykeltraşlık, dekoratörlük başarı sağlayacakları alanlardır. Ses güzelliği ve kulak varsa müzikte de başarılı olurlar. Tolarans sahibi değildirler. Sabır, ciddeyet, azim ve katı kurallara sahip yöneticiler bu burçtan çıkmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ