BAFRA GIDA Ticaret Şti. Ltd

BAFRA GIDA Ticaret Şti. Ltd.

Bafra Gıda Uluslararası kalite ve gıda sağlığını gözeten ilkeler doğrultusunda Kıbrıs’ın yerel lezzetlerini tüketici ile buluşturarak, bunu geleceğe taşımayı hedefleyerek hizmet vermektedir. Sloganı Yöresel Lezzetler olan Bafra Gıda orijinal Kıbrıs ürünlerini tazelik ve lezzet kalitesi ile tüketicisine ulaştırmaktadır. Tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarla yapan Bafra Gıda, İlk günden beri ürünlerindeki çeşitliliği artırarak müşterisine daha fazla yerel tatlar sunmaktadır.

Yöresel yolculuk zeytin, çakistes ve zeytinyağı ile başlamıştı. Ardından bu tatlara macunlar, turşular, molehiya, bikla, pastelli, bal, bakliyat çeşitleri, tarhanalık ve köy tarhanasını da katarak ürün yelpazesini genişletmiş ve müşterileri için yöresel tatlara  yenilerini eklemiştir. 2015 yılında Balço Ballı Çerez, Tahin ve Harnup Pekmezi, 2016 yılında da geleneksel el yapımı ürünlerden olan “Gullurukya” “Makarna” ile “Erişte” ve “El Yapımı Üzüm Sirkesi” ile “El yapımı Harup Unu”, Bafra Gıda’nın müşterilerine en güzel geleneksel hediyesi oldu.

Bafra Gıda Yöresel Lezzetler denildiği zaman ilk akla gelen marka önderliğini gururla taşırken, ürün ve servis kalitesini yüksek standartta tutarak ayrıca yerli ürün üretim ve tüketimini artırarak ülke ekonomisine daha yüksek katma değer sağlamak, tüketici istek ve taleplerini en hızlı ve tatmin edici değerde sağlamak için gelişimini hızlı adımlarla sürdürmektedir.

BAFRA GIDA Ticaret Şti. Ltd.

Direktör: Gazi AKINCI

Ofis: +90 0533 838 85 60

Ofis: +90 0548 838 85 60

Adres: Barış Sokak. NO: 1. Demirhan. Lefkoşa / Kıbrıs

Web Sitesi: www.bafragida.com

Email Adresi: info@bafragida.com

Facebook: Ziyaret İçin Tıklayın…

 

 

Gold Firmalar Alanında Yer Almak İster misiniz? Bilgi için kibrisortam@gmail.com irtibat kurabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ