AKREP Burcuna Göre Meslek Seçimi

AKREP Burcuna Göre Meslek Seçimi

İş hayatı, yaşamımızın büyük bir kısmını oluşturmakta ve bütün yaşamımızı etkilemektedir.

İş dünyamız hayatımızın maddi ve manevi yönünde en belirleyici unsurdur. İşyerimizde ne kadar mutlu ve ne kadar mutsuzsak bu olumlu veya olumsuz şekilde sevdiklerimizi de etkilemektedir. Burçların çalışma hayatına olan etkisi günümüzde göz ardı edilemiyecek bir gerçektir. Bazı meslek dallarının bize zor gelmesi veya bazılarının da kolay gelmesi bu etkileşimdendir.
İşte AKREP BURCUNA göre meslek seçimimizde etkileyici faktörler:

AKREP Burcuna Göre Meslek Seçimi

Esrarlı, gizemli konular ve derinleşmeye müsait, doyurucu alanların sahibidirler. Seçtikleri konulardaki analizci özellikleri onları zirveye taşır. Üstün körü işlerden tatmin olmazlar. Ya hep ya hiççidirler. Tıp alanı, matematik, petrol işleri, operatörlük, arkeoloji, antropoleji, kimya, fizik ve maden mühendisliği ilgi alanlarıdır. Araştırmacılar, bilim adamları, ruhsal konularlarda psikanalistler Akreplerden çıkar. Gizlilik ve takip gerektiren işler, polislik, dedektiflik, askerlik, astroloji gibi sezgi deslekli konular, medyumluk, büyü ve fal da ilgi alanlarındadır. Politika, cenaze işleri, alkollü içki yapım ve satımı, yer altı, mağaralar ve yanardağlar da ilgi ve araştırma alanlarıdır. Ayrıca kariyer edinmiş çok güçlü ve profesyonel sanatçılar da bu burçtan çıkar. Seçtikleri her meslekte ilgi odağı olup kendilerinden söz ettirmeyi becerebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. azize dev dedi ki:

    her gün takip ettiğim bir sayfa tam beni yazıyor çok doğru tam bir yöneticilik yapacak bir burç akrep burcu ama çok kindardır kıskançtır duygusaldır sırdaştır

BİR YORUM YAZ