| KIBRIS ORTAM |

2016 – 2017 Sonbahar – Kış trendleri Ve Renkler

2016 – 2017 Sonbahar – Kış trendleri Ve Renkler

2016 yazını geriye bırakmaya başladığımız bu günlerde moda tasarımcılarının birbirinden güzel 2016-2017 sonbahar – kış tasarımları yerini almaya başladı. Paris, Londra, New York, Milano ve Türkiye’de yapılan 2016 moda haftalarıyla kadının çekiciliği ve karizmasını yansıtan trendler sunulmaya başlandı. Önümüzdeki yıl renk paletinde kahverengi ve toprak tonlarını, mavi ve pembenin canlı tonlarını bir arada göreceğiz. İşte cesaret verici, engin renkteki  ton ağırlıklı  2016-2017 sonbahar kış trendleri:

İşte 2016 – 2017 Sonbahar – Kış trendleri Ve Renkler

NEHİR MAVİSİ

Listenin başında yerini alıyor bu renk. Canlı kobalt mavisi ile koyu lacivert tonlarının karışımını bizlere sunuyor. Serin ve yatıştırıcı bir maviyi yansıtıyor. Mavi her zaman insanda azim ve güven duygusu yaratır. Mavi kadında her zaman heyecan,  gizem ve sofistike bir görünüm yaratır. Bu yıl modacıların çoğu gölgeler üzerinde çalıştı. Ve bunun etkisini de nehir mavisinde fazlasıyla göreceğiz.

HAVADAR MAVİ

Mavinin insanda güven ve azim yarattığını söylemiştik. Havadar mavi kombinasyonunda, nehir rengi mavi tonu ile, çayır rengi yeşili veya koyu kahveyi birlikte mükemmel bir uyumda  değerlendirebilirsiniz. Kaban ve örme kazakların yanında çanta ve kürk gibi farklı aksesuarlarla mavi renklerin ne kadar güzel bir uyum içinde bütünleştiğini göreceksiniz.

BRONZ KIRMIZI

Bu yıl çok farklı bir kırmızıyla karşılaşacağız. Parlak kırmızı, bordo ve kızıl karışımı tonlar kadınların vazgeçilmez eşsiz cazibeyi yansıtan kırmızı bu yılın yine gözde renkleri arasında. Ayrıca bronz kırmızı renkleri,  ayakkabı, çanta ve dudakta  da son derece sıklıkla görebileceksiniz.

SICAK BOZ RENGİ

Hayatımızın her mevsiminde  rahatlıkla kullandığımız bir renktir. Özellikle sonbahar – kış podyumlarının benimsenmiş  sıcak koyu kahve tonlarını  sokaklarda, paltolarda, trenç kotlarda ve kemerlerde ve aksesuarlarda  rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BAHARATLI HARDAL

Hardal renginin genellikle maceracı ruhları temsil ettiği söylenir. Hardal rengi  size egzotik bir  görünüm katacaktır. Baharatlı hardal rengi bu sezon  kadife ve tül elbise süslemelerinde, botlarda çok sık karşılaşacağınız bir renk olacaktır.

LACİVERT VE KOBALT  MAVİSİ

Koyu lacivert ve havalı mavinin tüm tonları bu sezon  sonbahar – Kış podyumlarında  tüm moda tasarımcılarının ilk on rengi listesinde yer almıştır. Mavinin tüm tonlarını özellikle kokteyl davetlerinde  baş döndürücü bir görünüm  katacaktır.  Balıkçı yaka  ve maksi elbiselerde  harika bir görünüme sahip olacaksınız.  İpek iç çamaşırlarında da olağanüstü bir çekicilik katacaktır.

HAKİ VE ZEYTİN YEŞİLİ

Bu sezon haki ve zeytin yeşilini, püsküllü ve safari tasarımlarda, ve pantolonlarda görebilirsiniz.

METALİK DOKUNUŞLAR

Metalik altın, bronz,  gümüş hatta pembe ve mavi de bu yılın sonbahar-kış trendleri arasındadır.  Gri ve bebek mavisi elbiseler hatta  metalik elbiseler 60’lı yılların o sofistike yansımasını yeniden gözler önüne seriyor.

TURUNCU VE MERCAN RENKLER

Mandalina ve mercan renkleri, fiziksel enerjiyi, sevinci ve mutluluğu çok iyi yansıtan renklerdir. Mercan rengini  2016-2017 sonbahar  kış trendlerin gözde rengi olarak kıyafet ve aksesuarlarınız da zevkle kullanacaksınız.

ELEKTRİK FUŞYA VE PEMBE

Üzerinizdeki  negatif  elektrik  anında  azaltacaktır. Sizi neşe verip gülümsetecektir. Tek renkli kıyafetlerde ve aksesuarlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. eda nur ışıl dedi ki:

    harika trendler bronz kırmızıyla havadar mavi .çok güzel çok şık duruyor herkeste bronz kırmızı olur diye düşünüyorum bayanların vazgeçilmez rengi

  2. sıla ateş dedi ki:

    2016 ve 2017 trendleri harika modeller ve renkler seçilmiş özellikle havadar mavisi sıcak boz rengi de çok güzel modaya uymak lazım dimi

  3. hatice çetin dedi ki:

    harika renkler modeller bende hep salaş modeller severim çok sıkmayacak kıyafet insanı insan kıyafetin içinde rahat etmeli 21017 renkleri gerçekten çok güzel

BİR YORUM YAZ