En İyi 10 Youtube Steam Kanalı

Murat Takmaz

Yazarın şu ana kadar yazılmış 5 makalesi bulunuyor.

En İyi 10 Youtube Steam Kanalı

İnternetin hayatımıza hızla girmesi ile beraber özellikle Youtube gibi video kanalları çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Youtube dünyanın en büyük video barındırma merkezlerinden biri olma dışında, birbirinden farklı oyun videoları içinde çok geniş portföye sahiptir. Sizler için En İyi 10 Youtube Steam Kanalı hangileri araştırıp bulduk buyurun inceleyelim.

1: NDNG Enes Batur

Enes Batur tarafına ait olan bu Steam Youtube kanalı yaklaşık olarak 1 milyon 600 bin kişi tarafından takip edilmektedir. Bu Steam Youtube kanalı içerisinde birden farklı oyunlara ve videolarına ulaşmanız mümkün. Enes Batur bu kanalı ile sizleri kesinlikle güldürebilecek olmanın garantisini vermektedir.

2: Burak Oyunda

Burak Oyunda Steam Youtube kanalı Burak Şahin tarafına ait bulunuyor ve bu kanal içerisinde similasyon oyunları, aksiyon oyunları ile birlikte birbirinden farklı macera oyunlarının videosu sizlerle buluşuyor.

3: Batuhan Çelik

Batuhan Çelik esas olarak modların prensi ismi ile anılmaktadır. Birden farklı Minecraft modlarını bu kanalı içerisinde sizlere tanıtan Batun Çelik, bir hayli takipçi sayısına ulaşmış bulunuyor.

4: Türkçe Takıntılı Oyuncu

Bahsi geçen bu Steam Youtube kanalı içerisinde ağırlıklı olarak Minecraft oyunu videoları bulunmaktadır. Ayrıca Ender Taş bu kanal içerisinde birbirinden farklı olan egg wars, bed wars ve survival games gibi oyunların Minecraft modları ile karşınıza çıkmaktadır.

5: Turgut Ekim

Esas adı ile Ghost Gamer olarak bilinen Turgut Ekim özellikle Minecraft oyununa bağlı bir Youtube Steam kanalıdır. İçerisinde birçok farklı videoya ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca birçok kez videoları izlenmiştir.

6: Oyun Portal

Bu Steam Youtube kanalı yaklaşık olarak 877 bin takipçiye sahip olmaktadır. Genel olarak Takla King lakabı ile tanınır. Esas adı ise Selim’dir. Bahsi geçen Steam Youtube kanalı içerisinde birden farklı oyunun videosunu bulabilmeniz mümkündür. Özellikle de similasyon oyunlarının videosu ağırlıklıdır.

7: Murat Abi GF

Genel adı ile gönüllerin fedaisi lakabı içerisinde bahsi geçen bu Youtube Steam kanalı, Türkiye içerisinde en çok abonesi bulunuyor olan Youtube Steam kanalları içerisinde yer alır ve birçok farklı oyunun videosu içerisinde bulunur. Son zamanlarda video atmıyor olduğu için abone sayısı düşüş yaşamaktadır.

8: Ahmet Aga

Günde ortalama olarak 1 video paylaşılıyor olan bu Youtube Steam kanalı içerisinde en popüler oyun videolarının başında ise farklı kategorilerin oluşuyor olduğu videolar gelmektedir. Genel olarak güldürme amacı ile çekilen videolar paylaşılıyor ve oyun videolarında ise ilk sırayı Minecraft alıyor.

9: Minecraft Evi

Türkiye içerisinde ki en çok abone sayısı olan ve Minecraft oyununa ait olan bu Youtube Steam kanalı içerisinde kesinlikle Minecraft oyun videoları yüklü bulunuyor. Yaklaşık 1 milyon 45 bin abonesi bulunuyor.

10: Oyun Delisi

Bu Steam Youtube kanalı içerisinde ise yaklaşık olarak 740 adet video bulunmaktadır. İçerisinde ki videolar genel olarak oyun videoları ve oyun içerisinde güldürme amaçlı çekilen videolar yer almaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ